Oferta Weselna

Witamy w Restauracji Tamarynd w Sosnowcu ,

To restauracja z autorskim menu inspirowanym klimatami śródziemnomorskimi.

W Restauracji Tamarynd będziesz miał okazję zasmakować potraw, które zaproponował zespół profesjonalnych kucharzy i smakoszy kuchni południowej Europy. Nasi szefowie kuchni specjalizują się również w przygotowaniu dla gości weselnych tematycznych menu kuchni polskiej.

Rano zapraszamy na śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Po południu i wieczorem proponujemy dania z naszego menu z szerokim wyborem mięs, ryb, a także oryginalną włoską pizzę sporządzoną z produktów importowanych z Włoch.

Restauracji Tamarynd zorganizuje dla Państwa przyjęcia okolicznościowe, wesele, urodziny, imieniny i inne. Pomieszczenia Restauracji ugoszczą zarówno małe przyjęcia dla kilku, czy kilkunastu osób, jak i przyjęcia do 150 osób. W okresie od kwietnia do października mamy również możliwość organizacji przyjęć do 300 osób w połączonym z budynkiem ekskluzywnym namiocie bankietowych.

Przyszłym parom młodym nasi specjaliści służą kompleksową pomocą przy organizacji wesela. Począwszy od koncepcji przyjęcia, wyboru menu odpowiedniego dla Państwa gości , po oprawę muzyczną, ekskluzywne limuzyny i dekoracje. Służymy naszym doświadczeniem.

menu weselne
menu weselne
menu weselne

 

pobierz MENU WESELNE  tutaj